Доставка замовлення

1. Доставка товару здійснюється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення за умови попередньої повної оплати. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів зазначені на Сайті на кінцевій сторінці оформлення замовлення. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з менеджером з продажів при підтвердженні замовлення.
2. Територія доставки Товарів не обмежена. Інші країни вказані на останній сторінці оформлення замовлення. Доставку у інші країни здійснює компанія: dhl.com
3. Затримки у доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
4. При доставці Замовлення вручається Покупцеві, який має при собі документи, які засвідчують особу Покупця. Покупець бере на себе усі витрати за доставку замовлення.
5. Ризик випадкового загублення або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та підпису документів, підтверджуючих доставку Замовлення.
6. Вартість доставки кожного замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону і способу доставки, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.
7. Обов’язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення – цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.
Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв’язку, який вказаний на сайті: varenykyfashion.com.ua
8. При прийнятті Замовлення від кур’єра, Одержувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленому якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого товару, Одержувач розписується в «Бланку доставки замовлень». Підпис у доставочних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.
9. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв’язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.
10. Користувач розуміє і погоджується з тим, що:
здійснення доставки – окрема послуга, яка є невід’ємною частиною купленого Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця. У зв’язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару в цілях гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».